W jaki sposób ubrać się na wesele latem?

Wesela w lato dają genialną możliwość, by ubrać jedną z ulubionych kolorowych kreacji. Daje to również doskonały pretekst, by zrobić zakupy! W tym dniu nie tylko Panna Młoda ale i jej mama są w centrum uwagi, przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się jakiej sukienki szukać, by wyglądać pięknie i czuć się w niej swobodnie.

c (2)1. Wybierz słoneczne kolory. Ciemne są dobre na jesień. Nie wypada ubierać białych ubrań! To odcień zarezerwowany dla pani młodej.
2. Wybierz sukienkę do kolan. Długie suknie również są bardziej odpowiednie na jesień, bo jest zimniej, latem będzie Ci w takiej gorąco.3. Zastanów się nad założeniem bolerka lub marynarki, w szczególności gdy twój strój jest bardzo odkryty, a ceremonia jest w kościele.

4. Make-up – jest istotny. Pamiętaj, by nie nakładać zbyt dużo cieni, możesz być delikatnie opalona słońcem. Jeśli nie masz czasu na leżenie na plaży, pójdź na solarium albo użyj samoopalacza, jednak miej pewność, że nie będziesz pomarańczowa! Zasadniczym jest, by skóra mogła oddychać, dlatego kupuj kosmetyki dobre gatunkowo.

5. Jeśli pozwala Ci na to budżet zrób włosy u fryzjera. Dobry stylista może sprawić, że będziesz wyglądać jeszcze lepiej. W innym przypadki, jeśli masz wystarczająco dużo czasu uczesz się sama albo poproś przyjaciółkę. Dobrze jest związać włosy w kitek, by nie było nam zbyt gorąco podczas zabawy.

6. Szpilki są prawie koniecznością. Nie muszą być wysokie szpile – obcasy sprawią, że będziesz prezentować się zgrabniej. Kolor butów: jeśli twój strój rzuca się w oczy wybierz buty jednokolorowe. Jeśli twój strój jest w jednym kolorze możesz pokombinować z butami! Podręcznikowym wzorcem jest czarna sukienka i czerwone szpilki.

7. Dodatki totalnie zmienią twój look. Bransoletki, kolczyki, naszyjniki, torebki, paski, co ty na to? Tylko nie noś wszystkiego na raz! Porównywalnie jak make-up, akcentujemy 1 lub 2 rzeczy, nie wszystkie.