Jak wytypować wymarzoną kreację ślubną?

Jedną z rzeczy, które prawdopodobnie wyobrażasz sobie, gdy myślisz o własnym ślubie jest sukienka. Zanim rozpoczniesz poszukiwania sukni ślubnej, dobrze określić czego tak na prawdę szukasz.

a (7)1. Zanim zaczniesz szukać sukni zorientuj się co i jak. Należy posiadać trochę wiedzy na temat sukienek, zanim pojawisz się w salonie sukien. Istnieje wiele ślubnych czasopism, które dostarczają mnóstwo informacji na ten temat. Takie pisma mają też strony www, gdzie możesz najłatwiej znaleźć wskazówki.

2. Sprawdź jakiego typu masz sylwetkę. Kreacje ślubne są dla kilku różnych figur. Zanim rozpoczniesz poszukiwania musisz wiedzieć, który typ sukni podkreśli Twoją sylwetkę. Zobacz zdjęcia każdego typu sukienki – polecam odwiedzić fora tematyczne, profile użytkowników, tam na fotkach są zwykłe kobiety w swoich sukienkach ślubnych, a nie profesjonalne modelki, które zawsze idealnie się prezentują.

3. Zobrazuj sobie siebie w dniu ślubu. Jak wygląda Twoja sukienka? Jaki materiał? Czy jest haftowana lub z koralikami? Jakiego jest koloru?
Przy tak wielu wyborach to jest niemożliwe, żeby przeglądać wszystkie rodzaje sukien. Niektóre panny młode uważają po czasie, że wszystkie suknie w sklepach zaczynają wyglądać tak samo. Tak więc nim jeszcze spróbujesz kupisz sukienkę wypisz listę rzeczy, które określają sukienkę idealną. Starczy opis sukni, o jakiej marzysz, np: „princesska, satynowa, niektóre odcienie kremu, nie czysta biel”.

4. Cena. Podejmując decyzję w temacie budżetu określ obszar, np 1000 – 2000 zł. Możemy zapomnieć tę zasadę, jeżeli masz możliwość i naprawdę chcesz, a taki ogólny zakres cenowy będzie pomocny. Należy mieć na uwadze, że „strój” nie obejmuje tylko samej sukni, ale również inne rzeczy: welon, buty, biżuterię itp.